Uncategorized „Unirea -Națiunea a făcut-o!” ianuarie 24, 2020 Sub acest slogan s-a desfașurat și anul acesta activitatea de 24 ianuarie dedicată Unirii Principatelor. Activitatea s-a desfășurat în parteneriat cu Primaria orașului Bicaz și cu Școala „Regina Maria”. Mulțumim organizatorilor și participanților! Anterior O lecție de istorie oferită de Republica Moldova Mai nou Și anul acesta s-au remarcat elevii noștri la olimpiada județeană de istorie! S-ar putea să-ți placă și Etapa judeţeană a Olimpiadei de Istorie martie 9, 2012 Şi anul acesta echipajul nostru a impresionat juriul la etapa naţională! mai 17, 2017 Comemorarea Victimelor Holocaustului octombrie 11, 2011 Lasă un răspuns Anulează răspunsulAdresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *Nume * Email * Site web Salvează-mi numele, emailul și site-ul web în acest navigator pentru data viitoare când o să comentez. Comentariu Δ